Espoon Mielenterveysyhdistys EMY ry tarjoaa keskusteluapua puhelimitse ja verkossa

Espoon Mielenterveysyhdistys EMY ry tarjoaa keskusteluapua puhelimitse ja verkossa

Ethän jää huolesi kanssa yksin?

Ollaan yhteydessä!

Itse kukin kaipaa juttuseuraa näinä aikoina. Puhuminen auttaa, ja siksi onkin tärkeä puhua koronaviruksen aiheuttaman tilanteen tuomista huolista ja peloista. Kaikesta muustakin on tosi tärkeä ja kiva jutella ja jakaa ajatuksia! Emyn työntekijät ovat puhelimien päässä sinua varten. Soita, me kuuntelemme. Tai laita viesti tai häläri niin me soitamme sinulle.

Kaj Järvisalo toiminnanjohtaja 050 552 1049, kaj.jarvisalo(at)emy.fi
Virpi Guttorm toiminnanohjaaja 050 310 7981, virpi.guttorm(at)emy.fi
Arttu Pöyhtäri toiminnanohjaaja 050 312 5193, arttu.poyhtari(at)emy.fi
Erja Karjalainen toiminnanohjaaja/hankekoordinaattori 050 310 7982, erja.karjalainen(at)emy.fi
Saara Arkimo ohjaaja 050 312 5192 saara.arkimo(at)emy.fi.fi
Katja Kuvaja Adolfsson ohjaaja 050 310 7980, katja.kuvaja_adolfsson(at)emy.fi
Eeva Leinonen järjestötyöntekijä 050 310 7984, eeva.leinonen(at)emy.fi
Minna Kettunen järjestötyöntekijä 050 310 7983, minna.kettunen(at)emy.fi
Tiia Hachad järjestötyöntekijä 050 310 7986, tiia.hachad(at)emy.fi

Olemme läsnä myös Emyn Facebookissa ja Instagramissa. Klikkaa itsesi paikalle ja tule moikkaamaan!